
1 503 ₴
Реле напруги ZUBR D2 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. У разі настання аварійної ситуації пристрій вимикає навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230 В). Додатково обладнане термозахистом.
ZUBR D2 з високою точністю вимірює напругу та вимикає навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на під'єднані електроприлади. Принцип дії TrueRMS — алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дає змогу не вимикати обладнання у разі безпечних за величиною і тривалості відхиленнях напруги.
Реле напруги ZUBR D2 обладнані захистом від перегрівання. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С.
У пристрої передбачено 2 типи увімкнення затримки навантаження:
— коли відлік часу до подавання навантаження відраховується з моменту стабілізації напруги;
— коли відлік починається з моменту вимкнення реле.
Час затримки можна встановити від 3 до 600 , залежно від типу під'єднаного обладнання. Для чутливого до частих вимкнень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендується встановлювати на 120-180 сек.
Журнал здатний зберігати в енергонезалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напрягання у разі вимкнення реле або спрацьовування термозахисту).
У ZUBR D2 дуже зручне стандартизоване під'єднання вхід-вихід, немає потреби використання нульової клеми під час під'єднання. Настроювання роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверта кнопка "i" призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань і розшифровування абревіатури меню. Цифровий екран постійно зображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. Доступна можливість настроювання яскравості екрана й індикатора в режимі очікування.
Реле напруги ZUBR D2 дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільному щиті. Його монтаж відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку завширшки 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або є ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток має відповідати класу захисту IP55 (відповідно до ГОСТ 14254).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Час спрацьовування | 0.04 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Маса | 170 г |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Термін служби | 5 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ДС Електронікс |