





817 ₴
Кронштейн телевізійний настінний КБ806 (похитно-поворотний)
Основні характеристики:
| Регулювання | Регулювання повороту, Регулювання нахилу |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 15º |
| Поворот | 180º |
| Діагональ телевізора | 23 - 52 дюйми |
| Відстань від стіни | 75-400 мм |
| Стандарт VESA | 400х400 |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Білорусь |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |