


300 ₴
Автоматичний вимикач (реле напруги) «Бар'єр» (надалі - «Бар'єр») призначений для захисту побутових приладів (телевізори, компьютери та інше) при виході мережевої напруги за межі допустимого. «Бар'єр» не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Технічні характеристики:
Експлуатація (принцип дії):
Після включення в мережу «Бар'єр» перевіряє напруга протягом 10 секунд на відповідність його заданих рамок при цьому світлодіод блимає зеленим світлом) і тільки після цього підключає навантаження. При ви-ході мережевої напруги за вказані межі навантаження автоматично відключається до повернення вхідного напруги у вказаний діапазон. Після цього напруга знову перевіряється протягом 10 секунд і тільки після цього підключається навантаження. Відсутність вихідної напруги дублюється червоним свіченням світлодіода, наявність - зеленим.
Техніка безпеки:
Максимальна сумарна потужність навантаження не повинна перевищувати 2 кВт. Забороняється використовувати «Бар'єр» з розкритим корпусом. Не допускайте потрапляння води всередину корпусу. У разі несправності не намагайтеся відремонтувати «Бар'єр» самостійно.
Термін гарантії - 6 місяців з дня продажу. Заміна здійснюється продавцем за місцем придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | False |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 10 |
| Цвет светодиода | Зелений |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 170 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 250 В |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Індикація | Світлова |