
13 884 ₴/комплект
Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень, а також використовуються в системах сніготиння на відкритих майданчиках, у системах антиоб'єднання на дахах, для обігрівання труб і ґрунту.
ЦЕНА вказана за комплект, до нього входять:
ВООЗМОЖНА продажА тільки дроту без дод. комплектуючих
TXLP/2R, 17ВТ/МГотовий до монтажу та під'єднання одножильний кабель із безмуфтовим з'єднанням, алюмінієвою захисною трубкою та мідним проводом живлення завдовжки 2,25 м. Для керування необхідний терморегулятор
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ| Лінійна потужність | 17 Вт/м (за 230 В)/15,6 Вт/м (за 220 В) | ||||||||||||||||||||
| Мінімальний радіус вигин | не менш ніж п'ятиразовий діаметр кабелю | ||||||||||||||||||||
| Допустима похибка опору елемента | -5/+10% | ||||||||||||||||||||
| Номінальна напруга | 230 В (+/- 5%) | ||||||||||||||||||||
| Максимальна напруга живлення | 500 В змінного струму | ||||||||||||||||||||
| Максимальна робоча to нагрівальної жили | +90° C | ||||||||||||||||||||
|
Максимальна робоча to зовнішньої оболонки +65° C КОНСТРУКЦІЯ КОБИЛЯ
|
6819
| Основні | |
|---|---|
| Кількість жил | 2 |
| Діаметр кабелю | 6.5 мм |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів резервуарів і ємностей, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Виробник | Nexans |
| Площа обігріву | 10 кв.м |
| Екранований кабель | Так |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Норвегія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 100 м |