
4 365 ₴/комплект
Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень, а також використовуються в системах сніготиння на відкритих майданчиках, у системах антиоб'єднання на дахах, для обігрівання труб і ґрунту.
ЦЕНА вказана за комплект, до нього входять:
ВООЗМОЖНА продажА тільки дроту без дод. комплектуючих
Готовий до монтажу та під'єднання одножильний кабель із безмуфтовим з'єднанням, алюмінієвою захисною трубкою та мідним проводом живлення завдовжки 2,25 м. Для керування необхідний терморегулятор
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ| Лінійна потужність | 17 Вт/м (за 230 В)/15,6 Вт/м (за 220 В) | ||||||||||||||||||||
| Мінімальний радіус вигин | не менш ніж п'ятиразовий діаметр кабелю | ||||||||||||||||||||
| Допустима похибка опору елемента | -5/+10% | ||||||||||||||||||||
| Номінальна напруга | 230 В (+/- 5%) | ||||||||||||||||||||
| Максимальна напруга живлення | 500 В змінного струму | ||||||||||||||||||||
| Максимальна робоча to нагрівальної жили | +90° C | ||||||||||||||||||||
|
Максимальна робоча to зовнішньої оболонки +65° C КОНСТРУКЦІЯ КОБИЛЯ
|
2139
| Основні | |
|---|---|
| Кількість жил | 2 |
| Діаметр кабелю | 6.5 мм |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Обігрів резервуарів і ємностей, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Виробник | Nexans |
| Площа обігріву | 1.8 кв.м |
| Екранований кабель | Так |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Норвегія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 17.6 м |