


1 451 ₴
Терморегулятор для теплої підлоги terneo pro білий — поліпшена модель терморегулятора для теплої підлоги, програматор 24/7 підтримує бажану температуру згідно з виставленим розкладом. Використання режиму економії вночі та за вашої відсутності скоротить енергоспоживання до 50%.
Програматор terneo pro дає змогу створювати максимально комфортну температуру під час присутності та суттєво заощаджувати електроенергію, коли нікого немає в приміщенні.
Багато корисних функцій легко налаштувати за допомогою зручного інтерфейсу чотирма мовами. Фактично споживання забезпечить вам облік і контроль економії електроенергії.
Програматор terneo pro забезпечить підтримку різної температури впродовж доби та тижня, що дасть змогу істотно економити електроенергію. Прості та корисні параметри зроблять ваше перебування вдома найбільш комфортним.
Містить 3 режими керування:
— таймер (програматор),
— ручне керування,
— від'їзд.
Три режими роботи датчика:
— підлогою,
— повітрям,
— повітрям з обмеженням підлогою.
JavaScript енергоспоживання — 24 години, 7 днів, 30 днів і загальна.
Функція відкритого вікна — якщо температура в приміщенні різко падає, то впродовж 30 мін терморегулятор вимкне нагрівання.
Функція попереднього прогрівання — використовуючи дані за попередні дні роботи, прилад обчислює час, за який температура досягає заданого значення. Якщо ця функція активна — нагрівання увімкнеться заздалегідь на цей час.
Блокування керування — для того, щоб обмежити доступ до параметрів у громадських місцях або дітям.
Функція швидкого перенесення параметрів. Налаштуйте один регулятор — заощадите код параметрів — введіть в інші програматори, і вони будуть налаштовані аналогічно.
Може працювати з датчиками інших виробників, наприклад, Devi, Теплолюкс, Ensto, OJ. Ця функція корисна в разі заміни старого терморегулятора, коли немає можливості замінити його датчик.
Особливості:
| Країна виробник | Україна |
| Довжина з'єднувального кабелю датчика | 3 м |
| Датчик температури | R10 |
| Основні розміри | 75/75/38 мм |
| Грани регулювання температури | 5-60 С |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ДС Електронікс |