


917 ₴
Терморегулятор для теплої підлоги Terneo ST білий — поліпшена модель терморегулятора для теплої підлоги з надійнішими клемами та з можливістю спільного монтажу з іншою фурнітурою.
terneo st — найпопулярніша модель терморегулятора для теплої підлоги. Цифрова індикація поточної та заданої температури робить використання наочним і точним. Без датчика терморегулятор працюватиме як таймер (відсоткове регулювання) — напруга на тепла підлога подаватиметься через регульований інтервал часу.
Особливості:
| Країна виробник | Україна |
| Довжина з'єднувального кабелю датчика | 3 м |
| Датчик температури | R10 |
| Основні розміри | 60/60/25 мм |
| Грани регулювання температури | 5-40 С |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ДС Електронікс |