

889 ₴
Терморегулятор Terneo mex для теплої підлоги білий — поліпшена модель терморегулятора для теплої підлоги з надійнішими клемами та з можливістю спільного монтажу з іншою фурнітурою.
Терморегулятор Terneo mex особливо буде актуальним для тих, хто вирішив встановити систему "Тіпла підлога" в приміщеннях, якими користуватимуться діти або літні люди.Терморегулятор цієї моделі простий в експлуатації та встановленні температурних параметрів. Також він має кольорові обмежувачі під ручкою настроювання температури, які не зможе змінити настроювання встановленої температури.
Особливості:
| Країна виробник | Україна |
| Довжина з'єднувального кабелю датчика | 3 м |
| Датчик температури | R10 |
| Основні розміри | 60/60/25 мм |
| Грани регулювання температури | 5-40 С |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Schneider Electric |