

120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | У розетку |