

820 ₴
3G/4G LTE Антена панельна ENERGY MIMO для посилення сигналу у 3G, 4G і 4.5G мережах. Коефіцієнт посилення антени 2 х 15 дБ, забезпечує роботу у діапазоні частот 1700 - 2700 МГц. Це означає, що вона повністю сумісна з частотами 3G / 4G операторів України (Київстар, Vodafone і Lifecell). Повноцінна підтримка роботи в мережах 3G / 4G LTE, на максимальній швидкості передачі даних до 64 Мбіт/с за технологією HSPA / HSPA + / DC-HSPA + і до 600 Мбіт/с за технологією 4G LTE. Робоча відстань до найближчої вишки оператора зв'язку до 20 км. Це дозволить посилити сигнал бездротового інтернету, в селах і віддаленій місцевості, де слабке чи відсутнє покриття оператора.
На відміну від звичайної спрямованої антени, технологія MIMO забезпечує двохканальне посилення сигналу, що здатне збільшити швидкість інтернету в 2-2,5 рази.
Можливість вибору кольору антени: білий, чорний, зелений (уточнюйте при замовленні).
Дизайн і комплектація
Антена виконана в форматі "Панель", що сприяє ефективній роботі на великих відстанях при непрямий видимості. Габарити: 230 x 230 x 40 мм. Конструкція антени - герметичний корпус з якісного пластику. Антену можливо використовувати при вертикальній і горизонтальній поляризації. Антена кріпиться до щогли сталевим хомутом, він в комплекті.
Встановлення
Рекомендовано встановлювати над дахом будинку, мінімум на 1 метр або на балконі на максимальній висоті, якщо немає можливості закріпити над дахом. Ідеальні умови - без перешкод, споруди, дерева, інші антени в радіусі ближче 5м. Кріпиться до щогли хомутом, кабель з'єднується коннектором (немає в комплекті) до гнізда на антені, другий кінець кабелю з'єднується з перехідником (немає в комплекті), його необхідно підключати до модему або репітера. При налаштуванні антени потрібно коригувати напрямок відповідно до рівня сигналу.
Технічні характеристики 3G/4G антени панельної ENERGY MIMO 2x15:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Спрямована |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Коефіцієнт посилення | 15 dBi |
| Підтримка MIMO | 2x2 |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Максимальна робоча температура | 80 °С |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 40 мм |