




675 ₴
Показати оптові ціниУніверсальний кронштейн з плавною Коригування кута нахилу. Ідеально підходить для великих, але легких, сучасних LED і ЖК телевізорів
з великими и средними Діагональні діагонали, які важили до 35 кг.
Має функцію нахилу, кут перегляду змінюється від руки, плавно, без зусиль.
Підходить для добре освітлених приміщень, спалений, залів.
Складіть телевізор з стандартами VESA: 200x300 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 400x200 мм, 400x400 мм.
Використовуються зварені шви і - Гарний сертифікований кріплення.
Обов’язково прочитайте інструкцію і дотримуйтесь усіх рекомендацій від виробника!
| Перегляд кронштейна | Похилий |
| Рекомендована діагональ телевізора | 30-65" і більш (при сумісності з розміром Vesa і дозволеною навантаженням) |
| Стандарт VESA (розташування між твердими отворами) | 200x300 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 200x200 мм, 300x200 мм, 400x200 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Допустиме навантаження | 35 кг |
| Розмір настінної пластини | 445х140 |
| Кронштейнова вага | 2 кг |
| Вузли нахилу | 1 (+12 — ❑5 градусів) |
| Відстань від стіни | 60 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Похилий |