




7 000 ₴
Хочете отримати доступ до таких програм, як YouTube, транслювати фільми на Netflix або переглядати сторінки в Інтернеті на великому екрані? Це можливо з новою серією C443. Ці смарт-телевізори обладнані Wi-Fi® і потрійним тюнером, портами USB для відтворення мультимедійних файлів, портом CI для доступу до пропонувань платного телебачення й багатьма іншими функціями.
Основні характеристики:
| Розмір диагонали ................................................................................................................................... | 32 " | ||||||||||||||||
| Операційна система ......................................................................................................................... | Smart TV (Android AOSP) | ||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||
Мультимедіа:
| Потужність звука ....................................................................................................................................... | 16 Вт |
| Кількість динаміків .................................................................................................................................... | 2 шт |
| Цифровий тюнер ..................................................................................................................................... | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (спутникове) |
Роз'єми :
| Входи ....................................................................................................................................................... | USB 2 шт. LAN композитний |
| HDMI ......................................................................................................................................................... | 3 шт |
| Версія HDMI ............................................................................................................................................ | v 2.0 |
| Виходи ..................................................................................................................................................... | mini-Jack (3.5 мм) навушники оптичний |
Загальна:
| Настінне кріплення ............................................................................................................................. | VESA 200х100 мм |
| Габарити (ШхВхГ) ................................................................................................................................... | 730x467x180 мм / з підставкою / |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) .......................................................................................................... | 730x427x61 мм |
| Вага ........................................................................................................................................................... | 3.6 кг / з підставкою / |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strong |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Споживана потужність | 41 Вт |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Яскравість | 200 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Час відгуку | 8 мс |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, MPEG4, Xvid, MP3, JPEG, AVI |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Російська |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 467 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, Вхід відео композитний, LAN (Ethernet) |