
6 572 ₴
Особливість нагрівальних матів Woks — наявність захисної плівки на всій довжині. Коли майстер або ви робите попереднє розкладання нагрівального мата в приміщенні, його потрібно розкачати, розрізати сітку, повертати на 90° або 180o, знову розкачати тощо. Коли захисної плівки немає, липкий шар збере на себе весь пил і бруд із підлоги. Захисна поліпропіленова плівка гарантує захист клейкого шару та забезпечить якісний адгезію навіть на вертикальній стіні.
Нагрівальний мат для теплої підлоги — це тонкий двожильний нагрівальний кабель Woks, із суцільним захисним екраном магнітного поля, який закріплений на сітці з фіксованим кроком. Призначений для укладання на стару бетонну основу, безпосередньо в шар плиткового клею.
Багато хто вважає, що теплою може бути лише підлога. - Ні!
За допомогою нагрівального мата можна обігріти будь-яку поверхню, на якій лежатиме плитка, мармур або будь-який інший аналогічний матеріал.
| Тип кабеля | двожильний, з екраном |
| Номінальна напруга | 230 В~ |
| Питома потужність | 160 Вт/м2 при 230 В~ 146 Вт/м2 при 220 В~ |
| Толщина мата | 5 мм |
| Холодний кінець | 3 м, 3 х 1,0 мм2 |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Екран | суцільний алюмінієвий |
| Жила заземлення | мідь 0,5 мм2 |
| Оболочка кабеля | PVC без свинцю, жовтогаряча |
| Теплостійкість оболонки | 125 °C (клас Е) |
| Міцність кабелю | 600 Н/120 H стискання/розтягнення |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I+ |
| Мінімальна температура монтажу | - 5 °С |
| Допустиме відхилення опору | + 10% ... - 5% |
| Ширина сітки/зони обігріву | 48/50 см |
| Допустиме відхилення довжини | + 2% + 10 см ... - 2% — 10 см |
| Сертифікат відповідності | TÜV NORD |
| Сертифікат ISO 9001 | TÜV SÜD |
| Маркування | СЕ |
| Гарантія | 20 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 640 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер, Тепла підлога |
| Площа обігріву | 4 кв.м |