
1 662 ₴
Терморегулятор для теплої підлоги terneo AX білий
Керувати роботою терморегулятора ще ніколи не було так зручно! Настроювання параметрів відбувається через мобільний застосунок для Android и iOS або з персонального акаунта на my.terneo.ua. Ви можете підтримувати температуру в домі від 5 до 45 °C за індивідуальним графіком. Сформуйте його відповідно до вашого розпорядка дня, щоб досягти максимального заощадження електроенергії. І найголовніше — ви не будете заощаджувати на комфорті!

Інформація про споживання електроенергії передається на ваш обліковий запис через Інтернет. У обліковому записі можна переглядати динаміку нагрівання за тиждень, місяць і рік. Ви побачите графіки температур і зможете ефективніше оптимізувати енергоспоживання.

Терморегулятор може працювати в одному з трьох основних режимів роботи.

Крім трьох основних режимів роботи, ви можете активувати функцію тимчасового нагрівання. Для цього встановіть бажану температуру втоми, яку терморегулятор підтримуватиме до закінчення поточного періоду.
Для додаткової економії електроенергії, а також для підвищення зручності користування терморегулятором ви можете вибрати один із десяти доступних рівнів яскравості екрана. Також для продовження терміну експлуатації реле пристрою можна вибрати підтримку не конкретного значення температури, а жодного її діапазону в межах від 0,5 до 10 °C.
Монтаж терморегулятора здійснюється в стандартний підрозетник. Все, що потрібно для монтажу — вже в комплекті! Під'єднання до мережі Wi-Fi без великих зусиль і витрат часу — всього 5 хвилин настроювань у браузері або 3 хвилини через мобільний застосунок.
Ви можете заблокувати кнопки терморегулятора з телефона або комп'ютера. Це особливо зручно, якщо у вашому домі є діти.
Також пристрій має вбудований термозахист: якщо температура всередині корпусу підніметься вище 80 °C, терморегулятор зупинить роботу. Оновлення подавання навантаження відбудеться після зниження температури до 75 °С.
Особливості:
| Країна виробник | Україна |
| Довжина з'єднувального кабелю датчика | 3 м |
| Датчик температури | R10 |
| Основні розміри | 75/75/39 мм |
| Грани регулювання температури | 5-45 С |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Температурний гістеререзис | 0,5...10 °С |
| Діапазон вимірюваних температур | -28…+75 °С |
| Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi) | 802.11 b/g/n |
| Вихідна потужність Wi-Fi | +20 dBm |
| Мінімальна рекомендована швидкість інтернет-з'єднання | 128 кбіт/с |
| Робочий частотний діапазон | 2400-2483,5 МГц |
| Мінімальний інтернет-трафік | 20-30 МБ/міс |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Wi-Fi управління | є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ДС Електронікс |