






860 ₴
призначений для автоматичного та ручного режиму регулювання температури в приміщеннях, обладнаних кабельними системами електричного опалення. Установлення здійснюється в монтажну коробку прихованого монтажу (підрозетник) і керує системою "тепла підлога", включно з (вимикаючи) її в зручний і необхідний для Вас час.Даний суто-тижневий програматор терморегулятор дає змогу задавати індивідуальні режими впродовж дня з різною температурою, що дає змогу істотно знизити витрату електричної енергії (використання режиму економії вночі та за вашої відсутності скоротить енергоспоживання до 50%).
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Китай |
| Довжина з'єднувального кабелю датчика | 3 м |
| Датчик температури | NTC |
| Основні розміри | 80/90/43 мм |
| Грани регулювання температури | +5...+95 С |
| Межі регулювання температури повітрям (вбудований датчик) | +5...+60 |
| Максимальна потужність навантаження | 3600 Вт |
| Напруга живлення | 220-230 В |
| Максимальний струм навантаження | 16 А |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 95 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |