

688 ₴
БАР'ЄР мікропроцесорний із цифровим настроюванням
БАР'ЄР мікропроцесорний із цифровим настроюванням (у подальшому — «Бар'єр») призначений для захисту будь-яких побутових електроприладів (як-от телевізори, комп'ютери, холодильники та ін.) у разі виходу мережевої напруги за межі допустимого. Застосовується для автоматичного вимкнення під'єднаного через нього навантаження, якщо значення напруги в електромережі вийде за задані межі ( буде небезпечним для приладів, що входять до мережі). Прилад керується мікроконтролером, який аналізує напругу в електромережі, зображає поточне поточне значення напруги, під'єднує та вимикає навантаження. «Бар'єр» не вносить спотворень у форму вихідної напруги. Наявність цифрового настроювання основних параметрів «Бар'єра».
Технічні характеристики:
* Змінна напруга синусоїдальної форми
** Настроювання за замовчуванням
Експлуатація (принцип дії):
Після ввімкнення в мережу «Бар'єр» перевіряє напругу впродовж встановленого часу на відповідність його заданим межі й тільки після цього під'єднує навантаження. Індикатор напруги та часу здійснюється 3-розрядним індикатором. Під час виходу напруги за встановлені межі «Бар'єр» автоматично вимикає навантаження — водночас контроль мережевої напруги триває, відбиваючись миготінням індикатора. Під час входу напруги в встановлені межі вмикається таймер зворотного відліку часу, після закінчення якого під'єднується навантаження. Упродовж зворотного відліку таймера часу контроль мережевої напруги триває. Навантаження буде під'єднане тільки в тому разі, якщо за встановлений час мережева напруга жодного разу не виходило за встановлені межі.
Встановлення параметрів користувача:
Всі установки здійснюються за допомогою двох клавш — «-» і «+» перехід із режимів встановлення в робочий режим відбувається автомаїчно через 5 с після останнього натискання клавіш.
Робочий режим
Одночасне натискання «-» і «+»
Загоряються й гаснуть верхні
сегменти цифр індикатора.
Відбивається встановлений
верхній поріг напруги.
Клавішами «-» і «+» виробляється
зміна верхньої межі
напруги від 230 до 280 В
Одночасне натискання «-» і «+»
Загоряються і гаснуть нижні
сегменти цифр індикатора
Відбивається встановлений
нижній поріг напруга
Клавішами «-» і виробляється
зміна нижньої межі
напруги від 150 до 210 В
Одночасне натискання «-» і «+»
Загоряються й гаснуть літери «ссс»
на індикаторі показується
встановлений час увімкнення
Клавішами «-» і «+»
здійснюється зміна часу
включення від 3 до 900 сек
Одночасне натискання «-» і «+» повертаємося в робочий режим
Призначення клем:
Фвх — вхідний фазний дріт; Фових — вихідний фазний дріт; О — провід нейтралі.
Техніка безпеки:
Максимальна сумарна потужність навантаження не має перевищувати 60 А. Забороняється використовувати «Бар'єр» зі розкритим корпусом. Не допускайте потрапляння води всередину корпусу. У разі несправності не намагайтеся відремонтувати «Бар'єр» самостійно.
Термін гарантії — 6 місяців із дня продажу. Заміна браку відбувається продавцем за місцем придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Виробник | Бар'єр |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація | Цифрова |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Максимальна потужність | 13100 Вт |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 10 |