
113,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Технічні особливості фурнітури:
Рамка, кришка та клавіша — виготовлені з антистатичного, зносостійкого АБС-полимера
Контактна група MS70 — 70% мідь, 30% алюміній. Контакти заземлення покриті нікелем.
Каркас механізму — бакеліт (діелектрик із високою температурою плавлення)
Кріпильні частини — полікарбонат (протипожежний клас 1 (850 градусівС))
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Виробник | Viko |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Колір кнопки | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Підсвічування | Ні |