


850 ₴
Смарт-приставка X96Q RK3518 перетворює будь-який телевізор на повноцінний Smart TV з доступом до інтернету, застосунків, IPTV, YouTube, ігор і мультимедіа.
Смарт-ТБ-приставка X96Q RK3518 працює на процесорі Rockchip RK3518, який має 4 ядра ARM Cortex-A53 і обладнана графічним прискорювачем ARM Mali-450. Має 2 ГБ оперативної та 16 ГБ вбудованої пам'яті.
X96Q RK3518 2/16 Гб працює на ОС Android TV 14 , розроблена спеціально для телевізорів і медіаприставок. Операційна система має більш звичайний інтерфейс і повністю адаптована під роботу з пультами. Переваги перед звичайним Android: великі іконки, рекомендації по YouTube та онлайн- кінотеатрам на головному екрані, інтегроване голосове керування.
На пристрої встановлений ATV Google Play Маркет, що дає змогу встановлювати програми тільки ті, які повністю адаптовані до цієї ОС. Всі інші застосунки можна встановити вручну з APK-файла або за допомогою альтернативних маркерів.
Google Widevine DRM L3
Пристрій комплектується універсальним пультом керування, на якому є кнопки виклику застосунків Netflix і PrimeVideo, але ТБ-бокс, на жаль, не сертифікований цими компаніями й тому ці сервіси на ньому не працюватимуть.
HDMI — такий вхід з'явився в телевізорах від 2004 року (рекомендуємо перевірити наявність).
AV — через «тюльпані» до старих моделей телевізорів без порту HDMI, потрібно лише докупити кабель-перехідник з mini-jack 3.5 mm на 3xRCA.
— H.265/HEVC Main/Main10 profile level 5.1 High-tier 4Kx2K 60fps
— MPEG-1, Main profile 1080P 60fps
— MPEG-2, SP ML, MP HL 1080P 60fps
— MPEG-4, ASP profile level 5 1080P 60fps
— AVS, Jizhun profile level 6.0 1080P 60fps
— AVS-P16 (AVS+), up to 1080P 60fps
— H.263, up to 576P 60fps
— VC-1, SP ML, MP HL, AP L0-3, up to 1080P 60fps
ТБ-приставка X96Q RK3518 2/16 ГБ підтримує під'єднання до інтернету через Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц (стандарт бездротової мережі Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax).
Також ТБ-приставку можна під'єднати до мережі інтернет через LAN (локальну мережу) за допомогою кабелю (вита пара з конектором RJ-45). Пристрій підтримує під'єднання через LAN від 10 до 100 Мбіт/с.
На відміну від телефонів і планшетів, приймання Wi-Fi у всіх ТБ приставок слабке, тому якщо роутер перебуває за перешкодами (стіни, двері тощо), рекомендується під'єднувати ТБ-бокс через LAN-кабель.
Рекомендована швидкість інтернету для роботи пристрою:
Пристрій має Bluetooth 5.4, , який може використовуватися для приєднання зовнішніх пристроїв, як-от бездротові колонки, навушники, пульт, геймпад тощо.
USB 2.0 — 1 шт, для під'єднання флешки, мишки, клавіатури, геймпада та інших пристроїв USB. Має стандартну швидкість передавання даних.
USB 3.0 — 1 шт.,для під'єднання флешки, мишки, клавіатури, геймпада та інших пристроїв USB. Має вищу швидкість передавання даних, ніж USB 2.0, ідеально для під'єднання зовнішніх жорстких або SSD дисків.
MicroSD — інженерний слот для карти пам'яті, дає змогу розширити пам'ять приставки або переглядати файли з карти.
AV — аналоговий аудіовихід, що підходить для під'єднання до колонок або навушників.
Пристрій підтримує голосове керування, що дає змогу керувати смарт-девайсом, шукати контент, перемикати канали та запускати програми за допомогою голосу. У комплекті йде Bluetooth-комплекс із мікрофоном. Також для додаткового розширення функціоналу рекомендується придбати пульт із гіроскопом, також відомий як Air Mouse.
Підтримка HDMI CEC (Consumer Electronics Control) — функція, що дає змогу керувати приставкою з пульта телевізора, а також керувати телевізором із пульта приставки, якщо обидва пристрої підтримують цю технологію. Це реалізується через двосторонню шину даних HDMI-кабелю, що дає змогу обмінюватися командами керування.
| Операційна система | Android TV 14 |
| Процесор (CPU) | Rockchip RK3518, 4 ядра ARM Cortex-A53 |
| Графічний процесор (GPU) | ARM Mali-450 |
| Оперативна пам'ять | 2 Гб |
| Вбудована пам'ять | 16 Гб |
| Інтернет-з'єднання | Wi-Fi 2.4 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц (стандарт бездротової мережі Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax), LAN від 10 до 100 Мбіт/с |
| Bluetooth | 5.4 |
| Сертифікація | Google Widevine DRM L3 |
| Відео | до 4K |
| Кодеки | — H.265/HEVC Main/Main10 profile level 5.1 High-tier 4Kx2K 60fps — MPEG-1, Main profile 1080P 60fps — MPEG-2, SP ML, MP HL 1080P 60fps — MPEG-4, ASP profile level 5 1080P 60fps — AVS, Jizhun profile level 6.0 1080P 60fps — AVS-P16 (AVS+), up to 1080P 60fps — H.263, up to 576P 60fps — VC-1, SP ML, MP HL, AP L0-3, up to 1080P 60fps |
| Роз'єми | HDMI 2.0, AV, USB 2.0 — 1 шт, USB 3.0 — 1 шт, MicroSD, LAN від 10 до 100 Мбіт/с, IR-вход |
| Мова інтерфейсу | Багатомовний (український, англійський тощо) |
Надається гарантія 6 місяців від нашого інтернет-магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Smart TV |
| Виходи | HDMI, RJ-45 |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi, Ethernet |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Автономне живлення | Немає |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 16Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Операційна система | Google Android |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |