
3 030 ₴
Кабель для теплої підлоги використовуються для укладання в стяжку 3-8 см. Перед укладанням кабелю необхідно укладати теплоізолятор (рекомендується екструдований пінополістирол від 2 см, у крайньому разі підкладку для ламінату 5 мм). Кабель не рекомендується укладати безпосередньо на теплоізолятор. Теплоізолятор необхідно залити чорновою стяжкою, у крайньому разі покласть зверху металеву сітку (армовану або просечно-витяжну). У разі укладання сітки необхідно залишити простір між кабелем і теплоізолятором, щоб під час заливання рідким розчином для стягування заповнити цей простір сумішшю. Стяжка має бути з мінімальною кількістю повітряних порожнеч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 30 мм |
| Довжина кабелю | 18.5 м |
| Площа обігріву | 1.9 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3.8 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |