
375 ₴
Автоматичний вимикач (ріле напруги) «Бар'єр» (у подальшому — «Бар'єр») призначений для захисту побутових холодильників під час виходу мережевої напруги за межі допустимого. «Бар'єр» не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Технічні характеристики:
Експлуатація (принцип дії):
Після увімкнення в мережу «Бар'єр» перевіряє напругу впродовж 5 хвилин на відповідність його заданим межі (при цьому світлодіод блимає зеленим світінням) і тільки після цього під'єднує навантаження. Під час витягування напруги за зазначені межі навантаження автоматично вимикається до повернення вхідної напруги в зазначений діапазон. Після цього напруга знову перевіряється впродовж 5 хвилин і тільки після цього під'єднується навантаження. Брак вихідної напруги дублюється червоним світінням світлодіода, наявність — зеленим.
Техніка безпеки:
Максимальна сумарна потужність навантаження не має перевищувати 2 кВт. Забороняється використовувати «Бар'єр» зі розкритим корпусом. Не допускайте потрапляння води всередину корпусу. У разі несправності не намагайтеся відремонтувати «Бар'єр» самостійно.
Термін гарантії — 6 місяців із дня продажу. Заміна браку відбувається продавцем за місцем придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Номінальний струм | 10 |
| Цвет светодиода | Зелений |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 170 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 250 В |
| Дисплей | False |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Індикація | Світлова |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Реле |