



500 ₴
Показати оптові ціниКронштейн з плавним регулюванням кута нахилу.
Для регулювання нахилу не потрібен інструмент. Це робиться просто і легко, «від руки».
Швидка і проста установка завдяки тому, що:
— всі вузли попередньо зібрані;
— в комплекті є кріплення для монтажу бетонних і цегляних стін;
— в комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів з отворами різних розмірів.
Сумісний з телевізорами зі стандартами VESA: від 50Х50мм до 200Х200мм, включаючи всі проміжні. А так само з популярними зараз стандартами VESA 100х100 і 100х200.
В конструкції передбачені отвори кронштейна забезпечують легкий доступ до проводки (кабелях) у стіни.
Для більшої надійності похилі механізми на настінній плиті фіксуються 2-ма гвинтами.
Використовуються зварні шви і - якісний сертифікований кріплення.
Обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь рекомендацій від виробника!
| Вид кронштейна | Похилий |
| Рекомендована діагональ телевізора | 15-37" і більше (при сумісності з розміром Vesa і допустимим навантаженням) |
| Стандарт VESA (відстань між кріпильними отворами) | 200x200 мм, 75x75 мм, 100х100 мм, 50x50 мм, 200x100 мм, 100х200 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри настінного пластини | 230×123 мм |
| Вага кронштейна | 1,4 кг |
| Вузлів нахилу | один +15° — -15° |
| Відстань від стіни | 65 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |