
76,11 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Дріт ШВВП ПАТ «ЗАВОД ЮЖКАБЕЛЬ» виготовлені відповідно до ТУ У 31.3-00214534-059:2008.
Ці плоскі з'єднувальні шнури, з мідними струмопровідними жилами, із ізоляцією жил і зовнішньою оболонкою з ПВХ пластикату, застосовуються для:
| • прокладки в сухих і вологих приміщеннях, для монтажу на розподільних щитах, у кабельних каналах, для прихованого та відкритого проведення на стінах, у мережах на змінну напругу до 380 У (для систем до 380/660 В) | ||
| • монтажу ділянок електричних ланцюгів, де можливі часті вигини дротів | ||
| Код пожежної безпеки відповідно до ДСТУ 4809:2007: ПБ100000000 |
Основні технічні характеристики:
| Номінальна напруга | кВ | 0.38 |
| Число та номінальний переріз струмопровідних жил | мм 2 | 3 x 4.0 |
| Товщина ізоляції | мм | 0.7 |
| Тривало допустимий струм під час прокладання в повітрі | А | 32 |
| Діапазон робочих температур | ° С | -15 . . . +50 |
| Клас гнучкості за ГОСТ 22483-77 | 4 | |
| Мінімальний радіус вигину під час прокладання | мм | 68.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Південкабель |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Монтажний |
| Упаковка | Бухта |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Перетин жили | 4 кв.мм |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Наявність ізоляції | Так |
| Материал оболочки | Вініл |
| Колір ізоляції | Білий |
| Скрутка жил | Так |
| Механічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 68.5 мм |
| Електричні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Потужність | 7000 Вт |
| Номінальне струмове навантаження, не більше | 32 А |