




140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Основні технічні характеристики Wi-Fi адаптера Locus 7601:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Locus |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість передачі даних | 150 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 19 г |
| Стан | Новий |